wtorek, 30 listopada 2010

PUCHAR POLSKI PODSUMOWANIE

Witam wszystkich sympatyków klubu UKS "Wilki Międzychód"
Chciałbym podsumować start pięcioosobowej reprezentacji naszego klubu na XI Pucharze Polski w Armwrestlingu - Kołobrzeg 2010.
W pierwszym dniu startów na prawą rękę wszystkich zaskoczył dobry start Łukasza Rachowki w kategorii niepełnosprawni do 60 kg, w której to po zaciętej walce zdobył brązowy medal.
Kolejny dobry start miał również Robert Grygorcewicz w kategorii Masters +90 kg, zdobył on również brązowy medal.
Apetyty rosły ale niestety nasz czołowy zawodnik Maciej Budych w kategorii +95 kg trafił w pierwszej walce na Muszczaka  Dariusza który zdobył srebrny medal a w drugiej walce na zdobywce złotego medalu  Skalskiego Marcina i ostatecznie zajął 6 miejsce.
Dobry start również zanotował Łukasz Świątek w kategorii 78 kg wygrywając swoje pierwsze trzy walki zajął  8 miejsce.
Ja startowałem w kategorii do 95 kg i po walkach zająłem 10 miejsce w klasyfikacji.
To by było na tyle jeśli chodzi o nasze starty na prawą rękę.
Z równie dużymi nadziejami przystąpiliśmy do niedzielnych startów na lewą.
Niestety nie zdobyliśmy żadnego medalu, nasze miejsca przedstawiają się następująco: